Cernit

Polymerová modelovací hmota Cernit 56 g. se vyrábí v několika řadách, One- základní barvy, Translucent - transparentní barvy,  Glamour - perleťové barvy a přírodní barvy, imitující různé kameny. Zapéká se v troubě po dobu cca 20 - 30 min na 110 - 130 stupňů. Cernit snadno vymodelujete, vyválíte či zpracujete dle libosti a po následném zapečení získáte výrobek, s vynikajícími vlastnostmi, který je velmi pevný, dá se i dále zpracovávát (brousit, leštit, lakovat, vyrývat apod.) . Cernit nešpiní ruce ani náčiní (strojek na těstoviny, válečky).

 

Nažehlovací Aplikace

....nažehlovací aplikace, jsou malované kvalitními barvami výrobce NERCHAU. (Firma Nerchau je přední evropský výrobce uměleckých a hobby barev s tradicí již od roku 1834. Název Nerchau je odvozen od jména městečka nedaleko Drážďan, ve kterém jsou od založení firmy vyráběny veškeré umělecké a hobby barvy). Jsou vhodné na cokoliv - čepice, trička, bundy a atd. ...Na přání můžete mít jakýkoliv obrázek....Cena se může lišit dle velikosti a složitosti obrázků...

Háčkované aplikace

....háčkovaná aplikace na cokoliv - čepice, trička, bundy a atd. ...Na přání můžete mít v jakékoliv barvě a kombinacích.

Řadit podle  
Výrobce  

Háčkovaná žirafaempty
Háčkovaná žirafa

naše cena 60 Kč

Háčkovaná opičkaempty
Háčkovaná opička

naše cena 55 KčHáčkovaný slonempty
Háčkovaný slon

naše cena 55 KčVelká sada zvířátekempty
Velká sada zvířátek

naše cena 280 KčVčelky s kykouempty
Včelky s kykou

naše cena 55 KčHáčkovaný deštník 15 cmempty
Háčkovaný deštník 15 cm

naše cena 75 KčHáčkované kuře 12 cmempty
Háčkované kuře 12 cm

naše cena 55 KčHáčkovaná holčička 11 cmempty
Háčkovaná holčička 11 cm

naše cena 55 Kč

Háčkované kytičky - duhaempty
Háčkované kytičky - duha

naše cena 60 Kč

NzVhN